2012 m. spalio 17 d., trečiadienis

Kiko Make Up Milano


KIKO MAKE UP MILANO
 

"KIKO make up Milano" yra italų profesionalios kosmetikos kompanija, gyvuojanti nuo 1997 metų, turinti didelę dekoratyvinės kosmetikos, veido ir kūno produktų pasiūlą.

Pirmą kartą pamačiusi šios kompanijos parduotuvę Londone pamaniau, kad tai Mac kosmetika. Gausybė produktų, lentynos nukrautos akį rėžiančių spalvų ir būrys žmonių! Tik vėliau supratau, kodėl čia krebžda tokia gausa kosmetikos mėgėjų :) Visus vilioja kainos!!! Galimybė įsigyti kosmetikos už £1.50 vilioja visus :)Ilgai žaidus (man tokios parduotuvelės - tarsi mažam vaikui legolendas), įsigijau kelis KIKO kosmetikos produktus ir dabar pasidalinsiu įspūdžiais su Jumis.
1.Taigi pirmasis produktas, kuris mane sudomino, yra Kiko šešėliai. Nuostabaus pigmento produktas puikiai pasisklaido ant voko. Aš pasirinkau spalvą Nr. 131 ir nuo tada, kai įsigijau, jis tapo mano mėgstamiausiu šešėliu ne tik akims, bet ir koreguojant ar papildant antakius.

2. Kiko Long lasting stick eyeshadow
Kompanija tikina, kad jie išlieka 8 valandas. Išbandžiau ir įsitikinau, kad tai tiesa. Šešėlis išlieka ant voko be jokio bazinio pagrindo naudojant tiesiai ant odos. Mano įsigytas Nr. 07 šviesiai auksinės spalvos.

3. Kiko EYEBROW MARKER
Tai dar vienas produktas, kuris yra man tiesiog nepakeičiamas. Tai tarsi tatuiruotė antakiams. Ilgai išliekantis, atrodo labai natūraliai, su juo sunku suklysti. Smailėjanti galvutė leidžia lengvai valdyti šį antakių markerį . Spalva, kurią gavau Nr. 02 puikiai tinka daugeliui. Apačioje galite pamatyti, kaip jie atrodo ant odos.

4. Colour Sphere eyeshadow
Kepti (tikrąja ta žodžio) šilkinio efekto šešėliai. Kompanija teigia, kad jie lengvai pasiskirsto ant akies voko ir galima naudoti sausus arba drėgnus. Mano nuomone, šis šešėlis sukurtas naudoti tik šlapias (t.y. maišant jį su tam skirtu skiedikliu arba vandeniu). Naudojant tiesiai ant odos pasiskirsto nevienodai, spalva nublanksta, lieka tik purvinas atspalvis. Naudojant drėgną teptuką, išgaunama gana stipri, sodri spalva ir suteikiamas metalo atspalvis. Puikiai tinka kaip akių pravedimas. Apačioje galite pamatyti: pirmas brūkštelėjimas - sausas šešėlis tiesiai ant odos, antras - šešėlis sušlapintas. Skirtumas akivaizdus :)


5. Shear and creamy Lipstick DUO Nr. 03 ir Pencil Lipgloss Nr. 07
Lūpdažio duetas - nuostabus produktas!!! Ant savo lūpų spalvą išgausite lygiai tokią pačią, kokią matote ant produkto. Vienas patarimas - naudokite ant lūpų pieštuko, nes kitaip lūpdažis "nubėgs" nuo Jūsų lūpų. Lūpų blizgesiu nebuvau sužavėta. Tai tiesiog švytinti spalva ant lūpų. Nerekomenduočiau, jei turite sausas lūpas, nes jis tik dar labiau jas išsausins ir paryškins visas lūpų problemas.
Apačioje: pirmas ir antras brūkštelėjimas - Lipstick DUO, trečias- Lipgloss.
 

6. Definition Waterproof eyeliner

  Spalva, kurią išsirinkau Nr. 08 ruda. Geras produktas, atitinka savo pavadinimą, pilnai atsparus vandeniui. Atlaikė išbandymą 4 valandas vandens parke - nesutrūkinėjo, nenubėgo, nenusiplovė:) Super!

7. Fiksuojanti šešėlių bazė


Padeda šešėliams išsilaikyti ilgiau, spalva nenublanksta. Tiesa, daugiau nepirkčiau, esu įsimylėjus Smashbox foto finish lid primer :)


Štai ir viskas, ką pabandžiau. Apibendrinant, galėčiau pasakyti, kad produktai tikrai geri. Ką galėčiau rekomenduoti, tai vienspalvius akių šešėlius, antakių "tatoo" ir lūpų dažus.


Jei bandėte Kiko Makeup Milan kosmetiką, prašau pasidalinkite įspūdžiais ir parašykite, kas jums labiausiai patiko arba nepatiko.

Ačiū, kad skaitėte. Tikiuosi padėsiu Jums apsispręsti, ar bandyti ir ką būtent pirkti iš KIKO kosmetikos produktų.
Geros ir saulėtos dienelės visiems!!!:)

2 komentarai (-ų):

Renata rašė...

Labai išsamus straipsniukas!! 10 balų. Šaunuolė :)

Karolina rašė...

Labiausiai patiko straipsniukas apie slapius seselius reiks pabandyt :)

Translate

Sekėjai

PASLAUGOS

Siūlau šias paslaugas:

Dieninis makiažas
Vakarinis makiažas
Vestuvinis makiažas
Makiažas fotosesijoms
Makiažo pamokos
Teikia „Blogger“.