2012 m. spalio 24 d., trečiadienis

MAYBELLINE COLOUR TATTOO 24 H
 Šie kreminiai šešėliai į Jungtinės Amerikos Valstijų (JAV) parduotuves atkeliavo praėjusių metų gruodį, o į Jungtinę Karalystę (UK) - 4 mėnesiais vėliau. Per tiek laiko išgirdau šimtus teigiamų atsiliepimų, taigi labai nekantravau pabandyti pati. Ir pasirodo, ne veltui laukiau - šis produktas tiesiog nuostabus!!!
     Maybelline kompanijai 10 balų, kad sukūrė tokį produktą, kuris labai primena garsių brangių kompanijų kreminius akių šešėlius (pavyzdžiui, MAC paint pot šešėliai), tačiau kainuoja kur kas pigiau.
     Pavadinimas teigia, kad šešėliai išsilaiko 24 valandas, tačiau man pačiai dar nėra tekę tiek laiko išbūti su dekoratyvine kosmetika ant veido, galiu tik tiek pasakyti, kad visą dieną jie tikrai puikiai išsilaiko. Šešėlis netrupa, nesubėga į akies voko raukšleles, nenuteka, visada atrodo taip, kaip ką tik būtų užteptas. Labai lengvai pasiskirsto ant akies voko, nesudžiūsta staiga, taigi turime pakankamai laiko išsklaidyti spalvą, kaip tik norime. Galima paskleisti šešėlį tam skirtu šepetėliu arba, jei labai skubate, padarykite tai tiesiog pirštais. Taipogi šie šešėliai tinka kaip akių pravedimas, jei esate drąsesnė - rinkitės ryškias spalvas, pabrėžiant apatinį voką - užakcentuosite ir paryškinsite akis.
     Apačioje galite pamatyti, kaip atrodo mano pasirinktos spalvos dėžutėje ir ant odos. 55-Imortal Charcoal ir 35-On and Bronze (kiek žinau, kiekvienoje šalyje spalvų pavadinimai skiriasi, taip pat spalvų gausa visur skirtinga. JAV turi didžiausią pasirinkimą).

MAYBELLINE COLOUR TATTOO 24 H
     Vienintelė spalva, kurios nerekomenduočiau, yra violetinė (purple). Pabandžiusi parduotuvėje, pamačiau kad ši spalva visiškai kitaip pasiskirsto ant odos, yra daug sausesnė ir pigmentas nėra labai stiprus, greitai džiūna, nelieka laiko vienodai paskirstyti spalvos.
     Taigi, jei turite galimybę, pasidairykite parduotuvėse, pasibandykite - tikrai nesigailėsite!!!

     Prašau drąsiai rašyti komentarus, kad ir kokie jie linksmi/nelinksmi bebūtų:)

4 komentarai (-ų):

Renata rašė...

Jau noriu Juos išbandyti!!! ;]

Vita rašė...

Turiu situ daikciuku keleta spalvu - labai patinka :)
O ir labai teisingas pastebejimas del "purple" spalvos, ji tikrai kazkokia ne tokia ir ne taip tepasi

De Mons rašė...

Jau kuris laikas mąstau apie šiuos šešėlius :) ši apžvalga tik dar vienas įrodymas, kad jau laikas juos atsisiųsti :)

Sigita Balandiene rašė...

Tikrai verta juos pabandyti. Man jie labai patinka. Jei įdomu siūlau pasižiūrėti http://www.youtube.com/watch?v=pc3d3s9-grc

Translate

Sekėjai

PASLAUGOS

Siūlau šias paslaugas:

Dieninis makiažas
Vakarinis makiažas
Vestuvinis makiažas
Makiažas fotosesijoms
Makiažo pamokos
Teikia „Blogger“.