2012 m. lapkričio 30 d., penktadienis

BOURJOIS HEALTHY MIX FOUNDATION

  
 Šią pudrą naudoju jau daugiau nei pusę metų ir negaliu atsidžiaugti rezultatu. Švelni, lengva, vidutinio padengimo pudra, kuri puikiai ir svarbiausia natūraliai slepia odos trūkumus, pagyvina veido oda. Gera pakuotė su pompele, kuri išleidžia reikiamą produkto kiekį. Nuostabus kvapas, tik neišsigąskite, nes jis greitai dingsta ir tikrai neerzina. Platus spalvų pasirinkimas - net jei esate labai šviesios odos. Tai yra tikrai nuostabus produktas už patrauklią kainą. Labai primena "Chanel vital lumiere" pudrą (būtent 'Bourjois' kompanijai priklauso 'Chanel' linija, todėl daugelis jų produktų labai panašūs, skiriasi tik kaina:)
Vienintelis dalykas, kas yra su šiuo produktu nerealu - tai užrašas ant pakuotės '16h veikimas', bet geras 6-8 valandas tikrai išsilaiko ant sausos ar mišrios odos. Tik atkreipkite dėmesį - jei jūsų oda riebi - būtinai naudokite ir sausa pudra ant viršaus.

     Tikrai rekomenduoju šią pudrą visoms, kas norite lengvos, natūraliai atrodančios odos ir dar kas svarbiausia, kad jūsų piniginei nereikės raudoti :)

     Ačiū, kad užsukote ir geros Jums paskutinės rudenėlio dienos!

    Labai lauksiu Jūsų komentarų apie šią pudrą.


1 komentarai (-ų):

Renata Globienė rašė...

Nieko geresnio nesu naudojusi, pasakiška pudra!!! Ačiū, Saggetai, kad ją užrodė :)

Translate

Sekėjai

PASLAUGOS

Siūlau šias paslaugas:

Dieninis makiažas
Vakarinis makiažas
Vestuvinis makiažas
Makiažas fotosesijoms
Makiažo pamokos
Teikia „Blogger“.